خرید سنگ فیروزه خالص معدنی

سنگ فیروزه خالص یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین سنگ های جهان میباشد که از معادن قابل استخراج میباشد و از این نوع سنگ ها به دلیل با ارزش بودن و رنگ زیبا در ساخت زیورآلات گران بها استفاده میشود.

این سنگ علاوه بر زیبایی و ساخت زیورآلات خواص درمانی شگفت انگیزی نیز برای بدن دارد.سنگ فیروزه ی اصل در بازار معمولاً با قیمت بالا فروخته میشود.

خرید سنگ فیروزه خالص معدنی

ویژگی سنگ فیروزه خالص چیست؟

ویژگی سنگ فیروزه خالص چیست؟ سنگ فیروزه معدنی،این سنگ باارزش و گران قیمت از فسفات آلومینیوم و مس تحت تاثیر محلول های اسیدی در معادن تشکیل شده است.بهترین مناطق برای به وجود آمدن این نوع سنگ ها مناطق خشک وصخره های به جا مانده از فعالیت های آتش فشانی طی سالهای بسیار طولانی میباشد.سنگ فیروزه خالص در واقع هیچ گونه ترکیب اضافی و ناخالصی درون خود ندارد.

فیروزه خالص دارای بافتی متخلخل و مانند اسفنج میباشد،اما هرچه میزان تخلخل کمتر باشد، فیروزه درصد خلوص بیشتر و در واقع کیفیت بالاتری دارد.هرجه درصد خلوص بالا باشد استحکام و مقاومت آن بالاتر،ترک و شکست خوردگی کمتر میشود.

این نوع سنگ دارای رنگ های متفاوت زیبا میباشد که دلیل این تعدد رنگ ها به علت نسبت فلز آهن به فلز مس است.وجود رگه های رنگی درون این سنگ ها زیبایی آن ها را دو چندان کرده است.

علاوه بر زیبایی چشمگیر و کاربرد در ساخت زیورآلات و جواهرات گران قیمت درای خواص درمانی برای بدن میباشد.فیروزه خالص متعادل کننده و شفا بخش احساسات و تسکین روانی میباشد،و باعث آرامش بیشتر ذهن و افکار میشود.

این سنگ هرچه در تماس مستقیم با بدن قرار گیرد خواص و تاثیر بهتر و سریعتر به بدن منتقل میشود.

بازار فروش سنگ فیروزه نیشابوری

بازار فروش سنگ فیروزه نیشابوری سنگ فیروزه نیشابوری بعداز استخراج از معادن و انجام عملیات تراشکاری بر روی آن ها آماده فروش به تجار و پخش سنگ فیروزه به بازار میشوند.فروش این نوع سنگ های گران قیمت از طریق نمایندگی های فروش در هر شهر انجام میشود.

این سنگ های قیمتی بسته به نوع تراشکاری و مرغوبیت دارای قیمت های متعدد میباشند.

در انتخاب این سنگ قیمتی باید دقت و مهارت کافی داشت یا از یک فرد ماهر در این زمینه کمک گرفت،تا بتوان فیروزه اصل را از فیروزه تقلبی تشخیص داد.متاسفانه برخی سود جویان در بازار فروش سنگ،فیروزه تقلبی و بی کیفیت را به جای فیروزه اصل و با قیمت هنگفت به مشتری میفروشند.

برای خرید این سنگ با ارزش و قیمتی میتوان به فروشگاه های فروش زیورآلات و یا جواهر فروشی ها مراجعه کرد و یا از طریق سایت های معتبر که مطمئن به اصل بودن محصولات باشیم میتوانیم خریداری کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما